Anna Bernatowska
psycholog, psychoterapeuta

Ukończyła psychologię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, oraz psychoterapię w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Jest absolwentką Studium Trenerskiego Stowarzyszenia OPTA, oraz studiów podyplomowych „Profilaktyka i terapia – pomoc dziecku i rodzinie” na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Stale pogłębia i rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach t.j.: „Interwencja kryzysowa”, „Fokusing”, „Seksuologia – terapia zaburzeń seksualnych”, oraz konferencjach: „Ciało w psychoterapii psychoanalitycznej”, „Trauma dziecięca -terapia i interwencja”.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Powiatowego w Otwocku, Instytucie Psychiatrii i Neurologii, oraz w Centrum Psychoterapii przy Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej. Od 2004 r. pracuje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Warszawie, gdzie prowadzi psychoterapię osób dorosłych, młodzieży i par.

Jest członkiem sekcji Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA.

Pomaga osobom doświadczającym trudności i kryzysów w różnych obszarach życia, zmagających się z depresją, lękami, objawami somatycznymi i innymi objawami nerwicowymi. Pracuje z osobami, które doświadczyły traum tj. strata bliskiej osoby, poronienie, bycie nadużywanym, wykorzystywanym.

Moja praca jest też moją pasją. Szacunek i akceptacja drugiego człowieka w jego prawdzie, oraz budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania pozwala na odkrywanie siebie od nowa i poszukiwanie nowych sposobów radzenia sobie z wyzwaniami życia. Każdy pacjent jest niepowtarzalną, wyjątkową osobą, z własną historią, dlatego bardzo ważne jest dla mnie widzenie całościowe człowieka, uwzględniające jego życie i problemy „tu i teraz”, sposoby przeżywania zarówno przez umysł, jak i ciało, i to w jaki sposób ukształtowała go dotychczasowe doświadczenia.”

 

Kontakt

Umów sesję

BERNATOWSKA, MANDECKA, BORSUK SPÓŁKA PARTNERSKA PSYCHOLOGÓW
Nasz gabinet

ul. Jaworzyńska 5/9; 00-634 Warszawa

T: 690-043-300

E: kontakt@psychoterapiarozdroza.pl

D: Regon: 365911285, NIP: 7010634885

Call Now Button