OŚRODEK PSYCHOTERAPII ROZDROŻA

Ośrodek Psychoterapii „Rozdroża” powstał z pasji do wykonywania zawodu psychoterapeuty oraz z chęci wykorzystania naszej wiedzy i różnorodnego  doświadczenia w jak najpełniejszy sposób.

Po wielu latach pracy w ośrodkach służby zdrowia, prywatnych przychodniach postanowiłyśmy zebrać siły i wykorzystując nasze rzetelne wykształcenie i wypracowane, skuteczne metody pomagania, stworzyć własne miejsce w którym będziemy kierować się wartościami terapii humanistycznej.

Zaprosiliśmy do współpracy specjalistów którym ufamy i w których kompetencje wierzymy.

Jak pracujemy

„I jak chaos – zdawałoby się, nieuleczalny – osiąga względną klarowność, kiedy zostaniemy wysłuchani”. Carl Rogers

Pracujemy w podejściu integracyjnym, którego osią jest psychoterapia humanistyczna. Korzystamy z szerokiego warsztatu metod oferowanych przez różne szkoły psychoterapii doświadczeniowej tj. terapii zorientowanej na klienta C.Rogersa, terapii gestalt F.Perlsa, terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT)  L.Greenberga oraz  focusingu E.Gendlina. Czerpiemy tez inspiracje z dorobku innych kierunków psychoterapii m.in. terapii poznawczo behawioralnej i psychodynamicznej.

Pracujemy zgodnie z zasadami etycznymi określonymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ważne jest dla nas przekonanie, że człowiek jest istotą, której wszystkie elementy cielesne, psychiczne, duchowe i społeczne wzajemnie na siebie oddziaływują i doświadczają rzeczywistości. Poprzez poszerzanie swojego pola świadomości „tu i teraz” możliwe jest lepsze zrozumienie przyczyny swoich problemów i poszukiwanie konstruktywnych sposobów radzenia sobie.

Zobacz nasze gabinety

Kontakt

Umów sesję

BERNATOWSKA, MANDECKA, BORSUK SPÓŁKA PARTNERSKA PSYCHOLOGÓW
Nasz gabinet

ul. Jaworzyńska 5/9; 00-634 Warszawa

T: 690-043-300

E: kontakt@psychoterapiarozdroza.pl

D: Regon: 365911285, NIP: 7010634885

Call Now Button