Anna Bernatowska
psycholog, psychoterapeuta, współzałożycielka Ośrodka Rozdroża

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, Studium Trenerskie Stowarzyszenia OPTA, oraz Studia Podyplomowe „Profilaktyka i terapia trudności wychowawczych – pomoc dziecku i rodzinie” na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Od 2004 r. pracuje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Warszawie, gdzie prowadzi psychoterapię osób dorosłych, oraz konsultacje psychologiczne. Pracowała jako psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Powiatowego w Otwocku, doświadczenie zawodowe zdobywała również w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, prowadząc terapię, oraz pracując z bliskimi i rodzinami pacjentów psychotycznych.

 

Pomagam w układaniu świata wewnętrznych przeżyć i emocji, a co za tym idzie, w odzyskaniu wewnętrznej stabilizacji, równowagi, spokoju, pełniejszego i lepszego przeżywania życia. Pracuję z osobami doświadczającym trudności i kryzysów w różnych obszarach życia: osobistym, zawodowym, poczucia własnej wartości. Pomagam osobom, które doświadczyły traum, strat, przeżywającym emocje i doświadczającym rzeczywistości w sposób, który utrudnia funkcjonowanie i relacje z innymi tj. depresja, lęki, inne objawy nerwicowe, nieadekwatne wybuchy emocji tj. złość, żal, smutek.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i młodzieży, terapię par, oraz konsultacje psychologiczne.

 

Kontakt

Umów sesję

A.BERNATOWSKA, M.BORKOWSKA, M.MANDECKA, E.BORSUK SPÓŁKA PARTNERSKA PSYCHOLOGÓW
Nasz gabinet

ul. Jaworzyńska 5/9; 00-634 Warszawa

T: 690-043-300

E: kontakt@psychoterapiarozdroza.pl

D: Regon: 365911285, NIP: 7010634885

Call Now Button