Marta Borkowska
psycholog, psychoterapeuta, współzałożycielka Ośrodka Rozdroża

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Ukończyła 4 letnia Szkole Psychoterapii ośrodka INTRA akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA.

Regularnie superwizuje swoją pracę w Ośrodku INTRA oraz bierze udział w szkoleniach zawodowych.

Pracuje w podejściu integracyjnym, którego osią jest psychoterapia humanistyczna

Od 2004 r. pracuje w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego Na ul. Dolnej 42, gdzie zdobyła szerokie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualne i grupowej.

W pracy terapeutycznej kieruje się wartościami podejścia humanistycznego, przykładając szczególna wagę do akceptującego i autentycznego kontaktu oraz zakładając niepowtarzalność doświadczenia każdego człowieka.

Prowadzi psychoterapie indywidualna i grupowa z osobami dorosłymi, doświadczającymi kryzysów życiowych, emocjonalnych, trudności w nawiązywani i podtrzymywaniu satysfakcjonujących relacji z ludźmi, cierpiących z powodu objawów depresyjnych, lękowych, psychotycznych, problemów osobowościowych, poszukujących dróg do uzyskania wewnętrznej równowagi i rozwoju.

 

W byciu terapeuta pasjonuje mnie możliwość towarzyszenia klientom w procesie stawania się sobą. Procesie trudnym, często bolesnym ale zarazem pięknym i niezbędnym do pełnego i satysfakcjonującego życia. Procesie uwalniającym indywidualny, wewnętrzny potencjał. Każda taka droga przebyta wspólnie z klientem, choć niepowtarzalna,  jest dla mnie potwierdzeniem ze naturalna siła, która dąży do równowagi i samorealizacji istnieje w każdym z nas. Często jednak potrzebuje  pomocy aby pokonać nagromadzone blokady… Zapraszam.

W celu umówienia wizyty zapraszam do kontaktu:

tel. 506 098 012

e-mail: psychoterapia.m.borkowska@gmail.com

Prowadzę również sesje online.

Kontakt

Umów sesję

A.BERNATOWSKA, M.BORKOWSKA, M.MANDECKA, E.BORSUK SPÓŁKA PARTNERSKA PSYCHOLOGÓW
Nasz gabinet

ul. Jaworzyńska 5/9; 00-634 Warszawa

T: 690-043-300

E: kontakt@psychoterapiarozdroza.pl

D: Regon: 365911285, NIP: 7010634885

Call Now Button