dr n. med. Monika Mandecka
psycholog, psychoterapeuta

Jest absolwentką Wydziału Psychologii SWPS oraz Szkoły Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Posiada Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia Intra (nr 30/T/2018).

Jest członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA.

Regularnie superwizuje swoją pracę w Ośrodku INTRA.

Od 2006 do 2019 roku pracowała na Oddziale Alzheimerowskim Kliniki Neurologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, gdzie zajmowała się diagnostyką zaburzeń poznawczych w przebiegu zespołów otępiennych oraz pracą z opiekunami osób z rozpoznaną chorobą Alzheimera.

Psychoterapia jest moją pasją, dlatego stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach psychoterapeutycznych. Pracuję w nurcie integracyjnej terapii doświadczeniowej.  Szczególnie interesuję się neuronaukowymi podstawami psychoterapii oraz focusingiem.

Kontakt

Umów sesję

BERNATOWSKA, MANDECKA, BORSUK SPÓŁKA PARTNERSKA PSYCHOLOGÓW
Nasz gabinet

ul. Jaworzyńska 5/9; 00-634 Warszawa

T: 690-043-300

E: kontakt@psychoterapiarozdroza.pl

D: Regon: 365911285, NIP: 7010634885

Call Now Button